Deprecated: Unparenthesized `a ? b : c ? d : e` is deprecated. Use either `(a ? b : c) ? d : e` or `a ? b : (c ? d : e)` in /var/www/albioneducation/albioneducation.com/business/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/editors/class-vc-frontend-editor.php on line 646

Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /var/www/albioneducation/albioneducation.com/business/wp-content/plugins/Ultimate_VC_Addons/admin/bsf-core/auto-update/admin-functions.php on line 11
Бізнес англійська за кордоном - Albion Education

Кар’єрне зростання залежить від того, наскільки швидко людина може перейняти досвід спеціаліста, який вже досягнув успіху в певній галузі. Значно легше це зробити, коли знаєш спеціалізовану лексику англійською мовою.

Успіх компанії залежить від рівня кваліфікації співробітників. Тому компанія, яка має стратегію-переможця та ставить за мету бути першою в своїй галузі, не економить на розвитку своїх співробітників. Наразі стало дуже популярним підвищення кваліфікації та обмін досвідом з іноземними компаніями. Але перед тим, як відправити групу співробітників на дороге навчання, необхідно впевнитись, що кожен співробітник зрозуміє курс англійською мовою. В цьому допоможе наша компанія Albion Education. Підберемо для Вас різноманітні програми для вивчення спеціалізованої лексики, такої як: англійська для бізнесу, для програмістів, інженерів, лікарів, працівників авіа галузі.

Разом з нами Ваша компанія зробить впевнений крок до перемоги!

План дій

Plan1
Plan2
Plan3
Plan4

Бізнес

Індивідуальні курси та групові програми для корпоративних клієнтів.

Якщо у Вас є потреба в спілкуванні з бізнес партнерами, для успішної комунікації необхідна бізнес англійська. Підберемо для Вас програму, яка надасть Вам впевненості.

Стратегія розвитку Вашої компанії включає в себе отримання міжнародних замовлень та вихід на міжнародний рівень? Навчальна програма з вивчення англійської, яку підбере наша компанія для Ваших співробітників, допоможе досягти мети набагато скоріше.

professionalnyj-anglijskij-dlya-yuristov

ПРОФЕСІЙНА АНГЛІЙСЬКА ДЛЯ ЮРИСТІВ В АНГЛІЇ, ЛОНДОН

АНГЛИЙСКИЙ ДЛЯ ЮРИСТОВ

АНГЛІЙСЬКА ДЛЯ ЮРИСТІВ ROSE OF YORK LANGUAGE SCHOOL, LONDON

professionalnyj-anglijskij-dlya-finansistov

ПРОФЕСІЙНА АНГЛІЙСЬКА ДЛЯ ФІНАНСИСТІВ В АНГЛІЇ, ЛОНДОН

Бизнес английский

БІЗНЕС АНГЛІЙСЬКА В АНГЛІЇ, ЛОНДОН | EC LONDON

Інженерія

Індивідуальні курси та групові програми для корпоративних клієнтів.

Ваша робота – це складні математичні розрахунки, креслення? Ви досягли успіху в галузі інженерії, та Вам необхідно поповнити свій словниковий запас англійською технічною термінологією? Ми знаємо, як це зробити швидко та цікаво.

Ваша компанія має на меті перейняття досвіду закордонних партнерів, що дозволить досягти європейського рівня в якості продукції та в безпеці підприємства? Інвестуйте в знання своїх співробітників – це вигідне вкладання капіталу, яке за короткий час принесе дохід.

professionalnyj-anglijskij-dlya-inzhenerov

ПРОФЕСІЙНА АНГЛІЙСЬКА ДЛЯ ІНЖЕНЕРІВ В АНГЛІЇ, ЛОНДОН

АНГЛИЙСКИЙ ДЛЯ СПЕЦИАЛИСТОВ НЕФТЕГАЗОВОЙ ПРОМЫШЛЕННОСТИ ROSE OF YORK LANGUAGE SCHOOL, LONDON

Медицина

Індивідуальні курси та групові програми для корпоративних клієнтів.

Ви – лікар і Вам необхідно спілкуватись з Вашими іноземними колегами, розповісти про свої досягнення та послухати про нові винаходи? Зі знанням медичної лексики Вам буде значно легше бути в курсі всіх медичних новин у світі.

Плануєте вивести Вашу клініку на міжнародний рівень та приймати пацієнтів зі всього світу? Ми підберемо для Ваших лікарів та медсестр програму вивчення англійської мови для медичних співробітників.

АНГЛИЙСКИЙ ДЛЯ МЕДИКОВ

АНГЛІЙСЬКА ДЛЯ МЕДИКІВ, ROSE OF YORK LANGUAGE SCHOOL

Авіація

Індивідуальні курси та групові програми для корпоративних клієнтів.

Ви працівник авіа компанії, Ваша робота не має кордонів, єдиний кордон який виникає перед Вами – це спілкування англійською мовою? Ми знаємо, де Ви за короткий час зможете легко підняти рівень англійської.

Ваша авіакомпанія планує розширити географію польотів? Ви маєте досвідчених працівників, проте їм не вистачає авіа лексики? Підберемо для Вас навчальні курси, на яких Ваші співробітники досягнуть міжнародного рівня. Звертайтесь!

ПРОФЕСІЙНА АНГЛІЙСЬКА ДЛЯ АВІАЦІЙНИХ ФАХІВЦІВ

ПРОФЕСІЙНА АНГЛІЙСЬКА ДЛЯ АВІАЦІЙНИХ ФАХІВЦІВ В АНГЛІЇ, ДЕВОН

ПРОФЕССИОНАЛЬНЫЙ АНГЛИЙСКИЙ ДЛЯ АВИАТОРОВ И ЛЁТНОГО ЭКИПАЖА

ПРОФЕСІЙНА АНГЛІЙСЬКА ДЛЯ АВІАТОРІВ ТА ЛЬОТНОГО ЕКІПАЖУ ROSE OF YORK LANGUAGE SCHOOL, LONDON

Програмування

Індивідуальні курси та групові програми для корпоративних клієнтів.

Кожна людина мріє про необмежену свободу переміщення в світі, але більшість не може дозволити собі таке задоволення через прив’язаність до місця роботи. Таке правило не стосується програмістів. Специфіка роботи програмістів дозволяє працювати в будь-якій точці світу. Знання англійської мови стануть в нагоді при такому розкладі подій.

Ваша компанія виходить на міжнародний ринок і для отримання великих замовлень співробітники повинні на високому рівні спілкуватись англійською з Замовником? Ми підберемо для Вас найкращу навчальну програму для IT- спеціалістів.

Маркетинг

Індивідуальні програми.

Навіщо потрібен маркетинг для вашого бізнесу? Маркетинг дозволяє компанії бути більш привабливою для клієнта, більш прибуткової для власника. Так з чого ж починати? Почніть з англійської для маркетологів, щоб бути конкурентоспроможним як на внутрішньому так на зовнішньому ринку.

АНГЛИЙСКИЙ ДЛЯ МАРКЕТОЛОГОВ ШКОЛА KINGS BRIGHTON, BRIGHTON, UK

АНГЛИЙСКИЙ ДЛЯ МАРКЕТОЛОГОВ ROSE OF YORK LANGUAGE SCHOOL, LONDON

Переваги

Підвищення кваліфікації за кордоном

Нові перспективи та можливості

Досвід професійної практики за кордоном

Налагодження корисних ділових зв’язків

Можливість дізнаватись першим про світові відкриття

Про компанію

albion

Компанія Albion Education працює на ринку міжнародної освіти з 2009 року і зарекомендувала себе як провідний фахівець в області відпочинку та освіти за кордоном.
Запорукою успіху Albion Education є професіоналізм співробітників компанії і тісна взаємодія з надійними закордонними партнерами в галузі освіти.
Наша мета — зробити навчання за кордоном доступним для кожного з Вас.

Залишити запитання