Академический курс в Уэльсе, Пенарт | Westbourne School

Академический курс в Уэльсе, Пенарт | Westbourne School

З 14 по 28 січня 2018 року група українських школярів навчалася у рейтинговій школі-пансіоні Westbourne School у Великій Британії, в Уельсі. Всі хлопчики, учасники програми, вже неодноразово відвідували мовні школи в Англії, а цього разу обрали дійсно унікальну програму «Академічний курс» не випадково.

Метою було відчути себе звичайним учнем британської школи, відвідувати всі уроки разом з ровесниками-іноземцями, виконувати домашні завдання, брати участь в позакласних заходах, так би мовити, відчути себе «a regular British student for a fortnight». Керівник групи – Алла Миколаївна так і назвала курс в Westbourne School – «A student for a fortnight» («Учень на два тижні»).

Ось як прокоментувала останню подорож Алла Миколаївна в інтерв’ю щодо поїздки: «Будь-яка дитина сьогодні не лише громадянин своєї країни, а й громадянин світу. З моїх спостережень кожна освітня подорож допомагає дітям по- новому побачити світ, сприйняти культури інших народів, виховує толерантне ставлення до людей різних спільнот. А академічний курс дає можливість дітям застосовувати мову не лише на побутовому рівні, а й в процесі навчання, що є важливою передумовою їхньої підготовки до подальшого навчання у ВНЗ».

Відео-інтерв’ю з керівником групи повністю можна переглянути на нашому каналі в youtube.