Каникулы в Select English, Англия

Каникулы в Select English, Англия

Цього року влітку наша група провела два незабутні тижні в Англії, а саме в Кембриджі. Всесвітньо відомі університети, величні собори та інші архітектурні пам’ятки, від яких перехоплює подих. Місто просто зачаровує. А що за задоволення прогулятися вузенькими вуличками, завітати в книгарню Cambridge University press! Де ще можна проводити досліди прямо в науковому магазині? У Кембриджі атмосфера унікальна, студенти всюди. Ми мали унікальну можливість побачити випускну церемонію Кембриджського університету. Всі усміхнені, впевнені в собі, адже знають, що на них, як на випускників такого престижного ВНЗ чекає велике майбутнє без сумніву.

Наша ж група теж не лише гарно провела час, але й навчалася. Діти відвідали одну з кращих мовних шкіл Кембриджу – Select English. Хочеться відмітити, що навчання було дуже цікавим, уроки живі, а вчителі – готові допомогти. Проживали наші діти за власним вибором: дехто в приймаючих англійських сім’ях, інші в студентських резиденціях. Із головних плюсів – міжнародне спілкування, адже всі діти були максимально перегруповані з однолітками з інших країн. З мінусів – дещо одноманітна англійська кухня, часто незвичні для нас сухі сніданки з молоком. Але це теж досвід. Буде що дітям розповідати по темі Traditional English Meals з власного досвіду.

Дуже сподобалася програма розваг, що приготувала школа. День розписаний до 21:30: пантінг по річці Кем, фото-полювання, пікніки в парку, декорування футболок, прикрашання тістечок, турнір на плейстейшн, футбол, баскетбол, теніс, фрізбі… Не менш цікавими були й екскурсії. Діти мали змогу відвідати не лише визначні місця Кембриджу, а й прекрасний Оксфорд і затишне містечко Барі Сент Едмундс.

У завершення хотілося б підсумувати, що поєднувати відпочинок і навчання в Англії протягом канікул – це чудова ідея. Адже діти повернулися не лише сповнені незабутніх вражень, корисних знань і нових друзів, але й всі стали більш дорослими, самостійними та впевненими у собі.