Дневник с Англии, Кембридж | Barnardiston Hall

Дневник с Англии, Кембридж | Barnardiston Hall

4 серпня ще одна наша група повернулася з літніх канікул в Англії. Вражень маса, адже екскурсії були практично кожного дня! Програма дуже насичена! Ось, які міні-звітики скидала наш груп-лідер Яна батькам.

День 1.
Сьогодні наш перший сніданок, на який подавали тости з джемом, медом, маслом, різні пластівці з молоком. Діти самі набирають собі їжу, я лише контролюю, щоб всі їли. Були фрукти, банани, яблука, апельсини. Пити можна було гарячий шоколад або воду. Гарячий шоколад дітям не сподобався.
Виявляється, що груп-лідери не мають права заходити в дитячі кімнати, тобто будь-де на території ми можемо спілкуватися, але не в кімнатах. І просять, щоб ми менше розмовляли рідною мовою між собою, лише англійською)) Тобто максимум самостійності й англійської мови)

В кімнатах чистенько, туалети та душові на поверсі.

Ми вирушаємо в музей Авіації в Duxford. Це піша прогулянка, обіцяють буде цікаво дуже. Водичку взяли. Пообідали півгодини тому. Були макарони з сиром, як гарнір і можна було дітям обирати на вибір різні овочі та м’ясо, плюс на десерт морозиво.

День 2.
У нас все добре. Ми багато їмо, вчимо англійську та відкриваємо нові місця 😉 Сьогодні ми на екскурсії в містечку Bury St.Edmunds. Екскурсія з невеличким квізом: діти по ходу екскурсії виконують різні завдання.

День 3.
Завтра ми їдемо в Лондон! 🙂 Екскурсію розділили на два дні через дуже спекотну погоду. Тому завтра ми раненько встаємо, о 6:00, снідаємо, та десь о 7:30 вирушаємо. Нас чекають два музеї, Мадам Тюссо, та скоріш за все Natural History Museum. А в другу поїздку, яка, поки що, запланована на вівторок, буде входити вже прогулянка столицею.

День 4.
У нас черговий насичений день видався. Сьогодні ми весь час були в Лондоні, в музеї Мадам Тюссо. Територія там дуже велика! Добре, що у нас було багато часу на те, що все там роздивитися.
Також ми відвідали Британський музей, де на дітей чекала не просто екскурсія, а екскурсія з різними завданнями, які потрібно було виконати.

З собою нам давали ланч: сандвічі, воду, печиво, яблука, цукерки.

Діти задоволені днем, особливо покупками в сувенірних магазинах))

День 5.
У нас сьогодні за розкладом заняття та екскурсія в Montfitchet Casle. Тому чекайте на деталі та фото ввечері. А ще просимо прислати нам трішки дощів: діти обурюються, що це за Англія без дощів)))

День 6.
В нас нарешті трішки пішов дощ, дякую, що поділилися з нами 🙂 Сьогодні по плану зараз заняття, а після обіду нас чекає поїздка в Кембридж!

День 8.
День був повний вражень! Весь Pleasurewood Hills був до наших послуг. Я не знаю, де Ви взяли таких безстрашних дітей! Адже вони змусили мене піти майже на всі американські гірки разом з ними! І це з моїм великим страхом висоти… 🙂 Думаю, що цей день діти надовго запам’ятають, ну а я тим більше 🙂

P. S. Не хвилюйтеся, ми ходили на ті атракціони, на які дозволялося по віку дітей, чи зросту)

День 9.
В дітей сьогодні дуже насичена навчальна програма. Вечір також обіцяє бути веселим і цікавим.)

День 10.
Сьогодні по плану у нас знову заняття та підготовка до шоу талантів. Завтра – поїздка в Лондон на цілий день.

День 11.
У нас все добре. Ми повернулися з Лондона та вечеряємо.

День 12.
Сьогодні ми їдемо в сафарі парк після сніданку. А після обіду в них заняття. Завтра нас чекає невеличка екскурсія в місто Saffron Walden і підготовка до шоу талантів, яке відбудеться вже в п’ятницю.

День 13.
Сьогодні на дітей чекають заняття та невеличка екскурсія в містечко Saffron Walden.
А ввечері ми всі їдемо кататися на роликах:)
Saffron Walden – чудове містечко. Затишне, маленьке, наче змальоване з якоїсь казки. Дуже атмосферне.

День 14.
Сьогодні нас чекає екскурсія в Thedford forest, фінальне шоу, барбекю та вручення сертифікатів.
Ось так швидко закінчується наша подорож:)

P.S.
Доброго дня, пані Яно! У нас все very good! Діти навперебій розповідають про всі події за останні два тижні)) Нових вражень на рік мінімум) Дякуємо Вам за відповідальність і турботу! Привіт від Арсенія і Насті